Běžecký pás Speedrunner PRO

Kód: 1032086734
8 539 Kč
do 3 - 5 dnů

Detailní informace

Detailní popis produktu

Běžecký pás - SpeedrunnerPRO


včetně pulzního pásu - 12 + 1 programů - nastavitelný sklon - Bluetooth

SpeedrunnerPro je ideální běžecký pás pro začátečníky a nadšené rekreační sportovce. Běžecký pás je vybaven výkonným motorem o výkonu 500 W s nízkým hlukem a zrychluje až na 10 km / h. Velký LCD displej vám poskytuje informace o potřebných údajích - čas, rychlost, spálené kalorie a uběhnutá vzdálenost. K oběma madlům je připojen monitor srdeční frekvence, který přenáší vaši srdeční frekvenci do tréninkového počítače v reálném čase. Kromě toho máte další možnost tlačítek s přímou rychlou volbou pro nastavení rychlosti ještě jednodušším způsobem během tréninku. Běžecký pás má také 12 předinstalovaných cvičebních programů, které simulují různé části trati a podle toho automaticky upravují rychlost. Díky novému třístupňovému nastavení výšky můžete nyní SpeedrunnerPro ještě lépe přizpůsobit vašemu běžeckému tréninku a dosáhnout tak účinnějšího tréninku. Dezén je tlumen vibracemi. Po tréninku lze běžící pás složit dvěma držadly a odložit, aby se ušetřil prostor. Díky integrovaným válcům lze běžící pás snadno přemístit na jiné místo.

 

Nová fitness aplikace SpeedrunnerPRO

SpeedrunnerPro od Letixsports® je vybaven rozhraním Bluetooth, které vám umožňuje ovládat běžecký pás pomocí fitness aplikace. Jednoduše připojte tablet nebo chytrý telefon k běžícímu pásu a stáhněte si aplikaci „iFitShow“. Již nyní můžete na dotykové obrazovce provádět všechna nastavení, získat data týkající se výkonu a dokonce je zaznamenávat. Jetrénink v průběhu času příliš monotónní? Poté změňte program a sledujte svou oblíbenou sérii, sledujte film nebo si prostě jen užívejte svou oblíbenou hudbu během tréninku. Připojený držák tabletu byl navržen tak, aby jej bylo možné použít pro všechny běžné tablety a smartphony, a je v optimální oblasti sledování.

Letixsports® - Bluetooth Pulse Belt


Sledování srdeční frekvence během cvičení

Pulzní pás Bluetooth monitoruje puls během celého tréninku. Jednoduše obtočený kolem hrudníku se automaticky připojí k běžícímu pásu, který zobrazuje váš puls v reálném čase na LCD obrazovce. Při použití funkce APP se puls zobrazí přímo na vašem mobilním telefonu nebo tabletu.

LCD displej / dotykové prvky

Velký LCD displej poskytuje informace o všech důležitých datech získaných z Vašeho výkonu - rychlost, spotřeba kalorií, čas, srdeční frekvence a uběhnutá vzdálenost. Upravte rychlost krok za krokem pomocí dotykových ovládacích prvků. Alternativně můžete trénovat s jedním z 12 předinstalovaných cvičebních programů, simulovat různé části trati a podle toho automaticky upravovat rychlost.

Ukládejte úsporu místa

Rychlý a snadný mechanismus „Easy-Fold“

Po tréninku je možné běžící pás snadno a rychle složit pomocí mechanismu „Easy-Fold“ s pouhými dvěma kroky a poté odložit, aby se ušetřil prostor. Díky integrovaným válečkům můžete běžící pás snadno přesunout na libovolné místo.

Střídavý stejnosměrný elektrický motor

Stejnosměrný elektromotor s jednosměrným proudem zajišťuje bezporuchový provoz. Díky tomu je běžecký pás nejen velmi odolný, ale také velmi tichý (pod 66 dB).

    • bez tření
    • odolný
    • nízká hlučnost (<66 dB)
    • úspora energie
    • masivní
 

Inteligentní ovládání

   • 12 automatických programů

   • ruční programová rozmanitost

   • Rozhraní Bluetooth

Technické údaje
 
Model: T-250 - "SpeedrunnerPRO"
 
Výkon: 500 W
Napětí: 220-240V
Frekvence: 50-60 Hz
Rychlost: až 10 km / h
Rozměry (DxŠxH): 1200 x 650 x 1200 mm
Rozměry ve složeném stavu (DxŠxV): 520 x 650 x 1200 mm
Pás(DxŠ): 925 x 355 mm
 Hmotnost: 28 kg
 
další podrobnosti:
- LCD displej
- výškově nastavitelné 3 úrovně
- Funkce APP
- integrovaná kolečka
- včetně pásu s tepovou frekvencí
- s nosností až 120 kg
- Držák na tablety
- pevné zábradlí
- 12 + 1 školicích programů - nouzový vypínač

Doplňkové parametry

Kategorie: Běžecké pásy
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptak.cz